• Nowy
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey 6.7kW AUX-24QB I/O
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey 6.7kW AUX-24QB I/O
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey 6.7kW AUX-24QB I/O
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey 6.7kW AUX-24QB I/O
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey 6.7kW AUX-24QB I/O
Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey 6.7kW AUX-24QB I/O

Klimatyzator AUX Q-Smart Premium Grey 6.7kW AUX-24QB I/O

AUX-24QB I/O
Produkt niedostępny
7 859,70 zł
Brutto

 

AUX Q-Smart Premium Grey 6.7kW

  • jonizator powietrza
  • samooczyszczanie
  • czynni chłodniczy R32
  • WiFi
  • nawiew 4D
  • tryb nocny
  • funkcja IFEEL
  • lampa UV
  • złocone lamele wymiennika ciepła
  • utrzymanie stałej temperatury - funkcja +8°C
AUX Q-Smart Premium

Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM to urządzenie o idealnym wzornictwie oraz dobrym designie. Zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami projektowania wnętrz wpasuje się znakomicie w każdą przestrzeń wzbogacając jej styl oraz nadając nowoczesny wygląd.

Smukły kształt urządzenia oraz biel obudowy sprawiają że Q Smart jest zarówno elementem dekoracyjnym. Szyk i elegancja kryją w swoim wnętrzu zaawansowane funkcje, którymi może się poszczycić mało który klimatyzator.

Urządzenie zostało wyposażone między innymi w wbudowany moduł WiFi, jonizator powietrza, nawiew 4D oraz zaawansowaną filtrację powietrza.

Dodatkowo wersja PREMIUM posiada zaawansowany system oczyszczania powietrza dzięki wbudowanej lampie UV. Posiada także pozłacane lamele wymiennika ciepła oraz ma możliwość utrzymywania stałej temperatury +8°C.

W zestawie:

  • jednostka wewnętrzna
  • jednostka zewnętrzna
  • pilot bezprzewodowy
AUX Q-Smart Premium
AUX Q-Smart Premium
  • Filtr antybakteryjny Niezastąpiony w walce z każdym rodzajem bakterii i chorobotwórczych drobnoustrojów, które zatrzymywane są na antybakteryjnej powłoce umieszczonej na powierzchni filtra. Dzięki znajdującym się tu bakteriobójczym substancjom, ich rozwój zostaje zahamowany.

  • Filtr o wysokiej gęstości Klimatyzator wyposażony jest w filtr o zwiększonej gęstości, który skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, między innymi cząsteczki kurzu i pyłu.

  • Opcjonalne filtry powietrza

WiFi

Tym urządzeniem możemy sterować za pomocą wbudowanego w standardzie modułu wifi. Czyli za pośrednictwem telefonu lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu możemy zmieniać ustawienia klimatyzatora.

AUX Q-Smart Premium
AUX Q-Smart Premium

Q Smart posiada szereg funkcji które poprawiają komfort użytkowania.

I FEEL

Możliwość pracy urządzenia z pominięciem czujnika temperatury, który jest wbudowany jednostkę wewnętrzną i odczytywanie temperatury pomieszczenia z pilota. Przekłada się to na bardziej precyzyjną kontrolę pracy.

Tryb nocny

Automatyczna regulacja temperatury podczas snu. Klimatyzator podczas dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę(w trybie ogrzewania obniża temperaturę w tym samym tempie). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągniętą temperaturę na stałym poziomie, po czym klimatyzator wyłącza się.

Tryb cichej pracy

Wyjątkowo cichy tryb pracy, w którym jednostka wewnętrzna klimatyzatora pracuje ze zredukowanym poziomem ciśnienia akustycznego, zapewniając optymalne warunki bez zbędnego hałasu.

Sterylizacja UV w temperaturze 57 ℃

W 99% hamuje rozwój wirusów poprzez efektywną dezynfekcję.

Najwyższe modele serii Q-Smart wyposażone zostały w lampy UV, które gwarantują czyste i zdrowe powietrze. Sterylizacja UV skutecznie oczyszcza powietrze poprzez eliminację wirusów, grzybów i drobnoustrojów. Jest to funkcja szczególnie polecana alergikom oraz osobom podatnym na infekcje. Temperatura rury parownika utrzymuje wysoką temperaturę na poziomie 57 ℃ i utrzymuje się przez pewien czas, aby zapewnić najlepszy efekt sterylizacji.

AUX Q-Smart Premium
AUX Q-Smart Premium

Funkcja +8°C

Funkcja ta umożliwia w okresie zimowym utrzymanie w trybie grzania stałej temperatury +8°C, co zapobiega wychłodzeniu pomieszczenia.

Specyfikacja techniczna

Model AUX-09QBAUX-12QBAUX-18QBAUX-24QB
Wydajność chłodnicza[kW]2,7 (0,60 - 3,80)3,50(0,80-4,10)5,40(1,30-5,80)6,70 (1,80 - 7,40)
Wydajność grzewcza[kW]3,00 (0,80 - 4,20)3,80(1,00- 4,10)5,60 (1,30-6,00)7,20 (1,80 - 8,20)
Zasilanie[V~,Hz,Ph]220-240, 50,1220-240, 50,1220-240, 50,1220-240, 50,1
Prąd roboczyChłodzenie[A]3,805,607,5010,00
Ogrzewanie[A]4,104,907,009,50
Zużycie energiiChłodzenie[W]800118017002200
Ogrzewanie[W]850110016002200
Maksymalny pobór prądu[A]9,59,512,016,0
Maksymalny pobór mocy[W]1900190024003400
SEER/SCOP[W/W]6,1 / 4,006,1 /4,007,3 / 4,36,1 / 4,0
Klasa efektywności energetycznejChłodzenie A++A++A++A++
Ogrzewanie A+A+A+A+
Jednostka wewnętrzna AUX-09QB/IAUX-12QB/IAUX-18QB/IAUX-24QB/I
Przepływ powietrza[m3/h]6006009501300
Poziom ciśnienia akustycznego[d B(A)]38/31/27/22/1938/32/29/23/2041/32/31/26/2338/36/33/31/23
Poziom mocy akustycznej[d B(A)]44/40/39/31/2444/40/36/32/2343/40/37/35/3048/43/40/37/28
Wymiary jednostki wewnętrznej[mm]761 X 295 X 200761 X 295 X 200960x316x3121090 328x227
Waga jednostki wewnętrznej[kg]7,57,511,012,5
Jednostka zewnętrzna AUX-09QB/0AUX-12QB/0AUX-18QB/0AUX-24QB/0
Czynnik chłodniczyTyp R32R32R32R32
Napełnienie fabryczne (do 5 m)[g]56056010301300
Dodatkowe napełnienie[g/m]15152030
Poziom ciśnienia akustycznego[d B(A)]40424445
Poziom mocy akustycznej[d B(A)]50505253
Wymiary jednostki zewnętrznej[mm]705 X 530 X 279705 X 530 X 279785x530x300900 X 700 X 350
Waga jednostki zewnętrznej[kg]22,522,52839
Zakres pracy (temperatura zewn.)Chłodzenie Ogrzewanie[°С] [°С]-10 -15-10 -15-10 -15-10 -15
Przyłącza rur (średnica)Ciecz[mm (cale)]1/41/41/41/4
Gaz[mm (cale)]3/83/81/25/8
Skropliny[mm (cale)]16161618
Maksymalna długość orurowania[m]20202025
Maksymalna różnica wysokości[m]10101015
Moc urządzenia
7 kW
Powierzchnia pomieszczenia
do 70mkw
Gwarancja
60 miesięcy
Jonizator
TAK
Lampa UV
TAK
Sterowanie Wi-Fi
TAK
Kolor
Srebrny / Szary
Nawiew 4D
TAK
Szerokość jedn. wew. [cm]
100

Brak opini

W związku z wejściem w życie Ustawy F-gazowej z dnia 15 maja 2015r.,(pełny tekst ustawy f-gazowej) osoby prywatne zakupujące klimatyzator muszą:

  • przedstawić numer certyfikatu firmy lub osoby, która będzie montowała zakupioną klimatyzację (lista uprawnionych osób znajduje się tutaj, a firm tutaj)
  • lub posiadać osobiście certyfikat personalny


W przypadku zakupu na firmę należy:

  • przedstawić numer certyfikatu firmy lub osoby, która będzie montowała zakupioną klimatyzację (lista uprawnionych osób znajduje się tutaj, a firm tutaj)
  • lub posiadać certyfikat dla przedsiębiorcy
  • lub w przypadku odsprzedaży urządzenia podpisać oświadczenie (pobierz treść oświadczenia)

Montaż klimatyzacji - szybko i czysto


Nasz sklep współpracuje z najlepszymi fachowcami działającymi na terenie całej Polski pod nazwą Grupa Instal.

Możemy Państwu zagwarantować, że zainstalują oni urządzenia pochodzące z Polskiej dystrybucji, objęte pełną gwarancją, które im dostarczamy. A sam montaż zostanie przeprowadzony w sposób nie budzący zastrzeżeń. Od klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z Grupą Instal dostajemy bardzo pochlebne informacje zwrotne.

Szukasz instalatora, który fachowo zainstaluje Ci klimatyzator? Szukasz kogoś, kto ma odpowiednie kwalifikacje i wiedzę, aby doradzić odpowiednie urządzenie? Wybierz Grupę Instal!

Dowiedz się więcej

A gdyby tak zamówić montaż klimatyzacji i płacić za niego w niewielkich dziesięciu ratach 0%?
Z nami tak można!

klimatyzator montaż na raty
Product added to compare.

CIASTECZKA

tak jak cały Internet - tak i my używamy ciasteczek.. :)