Szkolenie - Rekuperacja. Dobór, montaż, serwis i projektowanie
Szkolenie - Rekuperacja. Dobór, montaż, serwis i projektowanie
Szkolenie - Rekuperacja. Dobór, montaż, serwis i projektowanie
Szkolenie - Rekuperacja. Dobór, montaż, serwis i projektowanie

Szkolenie - Rekuperacja. Dobór, montaż, serwis i projektowanie

970,00 zł
Brutto

Kompleksowe szkolenie z zakresu rekuperacji - jak dobrać, jak zaprojektować, jak zainstalować (w jakim systemie), jak ustawić i wiele innych zagadnień. Nie zawiedziesz się, podobnie jak żadnym innym szkoleniem wydanym w ramach Akademii Instalatorów.

tag_faces 6 pkt w Programie Lojalnościowym

Opis

Szkolenie - Praktyczny montaż rekuperacji

Przygotowaliśmy dla Was kompleksowe szkolenie dotyczące rekuperacji. Po przerobieniu tego kursu będziesz wiedział wszystko, co jest Ci niezbędne do tego, aby zająć się tematem rekuperacji. Od przygotowania projektu, przez dobory podzespołów a na montażu i późniejszym serwisie skończywszy.

Moje doświadczenie w rekuperacji

Nasza firma specjalizuje się w montażu rekuperacji od wielu lat. Choć doświadczenie to nie jest jeszcze olbrzymie, postanowiliśmy oparć się na nim, aby stworzyć odpowiednie szkolenie. Jeśli znasz mnie, to wiesz, że nie toleruję niskiej jakości i wszystko, co robię, musi być wykonane na najwyższym poziomie!

Dlatego też, do opracowania tego szkolenia zaprosiłem Kamila, który będzie moim mentorem. Kamil ukończył studia na kierunku budownictwo na politechnice, pracował jako projektant układów rekuperacji, a obecnie jest ekspertem technicznym i handlowym w tej dziedzinie. Połączenie naszej wiedzy gwarantuje Wam szkolenie, które brakuje na polskim rynku.

Szkolenie - Praktyczny montaż rekuperacji

Szkolenie z rekuperacji - to najbardziej obszerne szkolenie tego typu dostępne na rynku!

Ale czekaj... Czy nie ma już dostępnych szkoleń z rekuperacji w Internecie?

Tak, wyjątkowo w tej branży nie będziemy pierwszymi (tak jak było to w przypadku klimatyzacji i pomp ciepła) - ale nasze szkolenie będzie najlepsze i najbardziej kompleksowe. Przeczytaliśmy opinie o dostępnych kursach w Polsce i rozmawialiśmy z ich uczestnikami. Poprawimy błędy poprzedników i dostarczymy Wam najwyższą jakość!

Czego nauczysz się na naszym szkoleniu z rekuperacji?

Poniżej przedstawiamy listę przykładowych zagadnień, które poruszymy na naszym szkoleniu:

  • Porównanie wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej - omówienie działania poszczególnych systemów oraz wskazanie ich zalet i wad (zilustrowane schematami i rysunkami).
  • Elementy składowe systemu rekuperacji - omówienie i prezentacja poszczególnych elementów, takich jak anemostaty, skrzynki rozprężne, rozdzielacze, przewody, rekuperatory, czerpnia i wyrzutnia. Pokażemy, jak powietrze krąży w takim systemie, co dzieje się z powietrzem w rekuperatorze, itp.
  • Wytyczne projektowe - omówienie norm i wytycznych dotyczących projektowania systemów rekuperacji, jak określić ilości powietrza, gdzie umieścić nawiewy i wyciągi, jak wiele przewodów prowadzić do jednego anemostatu (w bonusie dostępny będzie plik Excel ułatwiający kalkulację), jak lokalizować rekuperator, jak prowadzić przewody, gdzie umieścić czerpnię i wyrzutnię.
  • Przykładowy projekt - wykonanie przykładowego projektu wraz z omówieniem.
  • Film instruktażowy z budowy - pokażemy aspekty praktyczne, takie jak wiercenie otworów pod anemostaty, czerpnię i wyrzutnię, jak łączyć składowe systemu, rozmieszczanie przewodów, a następnie jak montować anemostaty, jak dostosować system, itp.
  • Przegląd dostępnych systemów wentylacji - omówienie wad i zalet różnych systemów dostępnych na rynku.
  • Przegląd producentów rekuperatorów - przedstawienie różnic, wad i zalet poszczególnych producentów.

Dodatkowo, utworzymy specjalną grupę na Facebooku dla uczestników szkolenia, gdzie ja oraz Kamil będziemy udzielać darmowych porad, a uczestnicy będą mogli prowadzić ze sobą dyskusje.

Nie jesteś przekonany? Nie kupuj kota w worku! Zobacz próbkę szkolenia:

Kto prowadzi kurs z rekuperacji?

Szkolenie z rekuperacji jest prowadzone przez Dawida - kto był na jego szkoleniach ten wie, że są ciekawie prowadzone i nie ma tam zbędnego pier&*^enia.
 
Jeszcze się wahasz?
 
Sprawdź opinie w google lub na facebooku innych szkoleń w ramach AkademiaInstalatorow.pl
Akademia Instalatorów
Akademia Instalatorów

Inne szkolenia i podręczniki

Szczegóły produktu

Komentarze (0)

Brak komentarzy - może będziesz pierwszy? :)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Dodane do porównania

CIASTECZKA

tak jak cały Internet - tak i my używamy ciasteczek.. :)